Відгуки про компанію STD
- Тетяна М.
Все супер!!! Якість відмінна!!! Шкода тільки, що сума мінімального замовлення така висока. А так би замовляла частіше. :)
- Наталья Р.
- Наталья М.
- Наталья М.
- Наталья М.
швидко і якісно! Все на вищому рівні!
- Коментар продавця
Дякуєм Вам за відгук! Бажаємо успішних продаж ! Раді співпраці! ))
- Коментар продавця
- Інна П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер! Шапочки якісні, кольора безподобні, великий вибір, дуже приємний продавець, швиденько відправили, брала велику кількість,все ідеально, по кольорах і модельках, саме те, що вибирала. Дуже вдячна!
- Коментар продавця
Щиро дякуєм за Ваш відгук! Бажаємо мирного неба і успіхів у продажах! ))))
- Коментар продавця
- Марина Т.
- Анастасія Я.
- Татьяна М.
- Марина Т.
